РИЗА ЗА ПОМПА AR 70 bp

в наличност
Информация за продукта
Цена за брой
30.58 €/бр. / 59.80 лв./бр.
Цена общо
30.58 € / 59.80 лв.
* посочените цени са с ДДС

Какво представлява ризата за помпа?

Ризата за помпа е предназначена да осигури надеждна и дълготрайна работа на помпени системи за високо налягане.

Ризата играе ключова роля в работата на помпата, като служи като прецизно изработена обвивка за буталния механизъм. Тя гарантира оптимално уплътняване, правилно водене на буталата и намалено износване на вътрешните компоненти. Изработена е от висококачествени, устойчиви на налягане и механично натоварване материали, което я прави подходяща за интензивна професионална употреба.

Защо е важна?

Надеждна и стабилна работа на помпата
Намалено износване на буталата и уплътненията
Перфектна съвместимост с оригинални компоненти
Подходяща за професионални приложения

Къде се използва?

Риза подходяща за помпа:

  • AR 70 bp

 

Фирма Елтрон ЕООД поддържа на склад голям асортимент резервни части, за предлаганите от нас помпи, на италианската фирма Анови Ревербери.

Квалифицираните механици на фирма Елтрон ЕООД извършват гаранционен и следгаранционен сервиз на помпи и регулатори, с марката Анови Ревербери.

Фирма Анови Ревербери е водеща италианска компания в производството на помпи, регулатори и аксесоари за тях.

Подобни продукти

ПРЕДПАЗЕН КЛАПАН 50 bar
ПРЕДПАЗЕН КЛАПАН 50 bar
за помпи AR 813, AR 1064, AR 1265, AR 1604, BHA/BHP/BHS
23.71 € / 46.38 лв.
БУТАЛО Ø 82 mm
БУТАЛО Ø 82 mm
BHA 140, BHS 200
19.86 € / 38.84 лв.
БУТАЛА Ø 22 mm
БУТАЛА Ø 22 mm
Комплект
96.74 € / 189.21 лв.
ВЛОЖКИ ЗА БУТАЛА Ø 18 mm
ВЛОЖКИ ЗА БУТАЛА Ø 18 mm
Комплект за помпи SXW 15.35, SHP 15.50
101.83 € / 199.17 лв.
ТАПА ЗА КЛАПАН
ТАПА ЗА КЛАПАН
за помпа SXW
11.24 € / 21.99 лв.
Методи на плащане: visa visa electron maestro mastercard
Всички права запазени, Tron, 2026
Онлайн магазин от NCWStudio.com