СМУКАТЕЛНА МЕМБРАНА
в наличност- Код на продукта: 659209
- Марка: Annovi Reverberi
Какво представлява мембраната?
Мембраната е предназначена да осигури стабилно засмукване и надеждна работа на помпената система. Изработена от висококачествен NBR каучук, мембраната предлага отлична устойчивост на масла, препарати и механично износване.
Материалът Gomma NBR запазва своята еластичност и уплътняващи свойства при продължителна експлоатация, което гарантира постоянен дебит и ефективна работа на помпата. Това я прави подходяща както за селскостопански, така и за индустриални приложения.
Защо е важна?
Стабилно и ефективно засмукване
Дълъг експлоатационен живот
Надеждно уплътнение
Устойчивост на агресивна среда
Подобрява работата на помпата
Къде се използва?
Смукателна мембрана комплект Gomma NBR е подходяща за помпи:
- AR 70 bp
- AR 30
- AR 50
Мембраната е предназначена само и единствено за помпи с марка Annovi Reverberi, Италия.
Комплектът се състои от смукателна мембрана, скоба, основа с резба и опръстен.
Фирма Елтрон ЕООД поддържа на склад голям асортимент резервни части, за предлаганите от нас помпи, на италианската фирма Анови Ревербери.
Квалифицираните механици на фирма Елтрон ЕООД извършват гаранционен и следгаранционен сервиз на помпи и регулатори с марката Анови Ревербери.
Фирма Анови Ревербери е водеща италианска компания в производството на помпи, регулатори и аксесоари за тях.